SPRAWOZDANIE Z XIII DNIA PAPIESKIEGO

Z okazji XIII Dnia Papieskiego, który przebiegał pod hasłem „Błogosławiony Jan Paweł II – papież dialogu” przeprowadzono w szkole podstawowej i gimnazjum konkurs plastyczny i szkolny konkurs wiedzy o Błogosławionym Janie Pawle II.

W konkursie plastycznym w Publicznym Gimnazjum pierwsze miejsce zajęła Ewa Ślusakowicz z klasy IIIB. Natomiast w Publicznej Szkole Podstawowej pierwsze miejsce zajęła Oliwia Stanik z klasy VIB. Wyróżnienie otrzymali: Maksymilian Romanowski z klasy V i Małgorzata Drelich z klasy II.

W szkolnym konkursie wiedzy o Błogosławionym Janie Pawle II miejsce pierwsze zajęła Anna Drelich z klasy VIA, miejsce drugie – Aleksandra Jażdżewska z klasy VIA, miejsce trzecie – Patryk Pachocki z klasy VIB. Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Szczepaniak z klasy IV.

18 października 2013r. uczennice Anna Drelich i Aleksandra Jażdżewska wzięły udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Błogosławionym Janie Pawle II w Trzebiczu. Do konkursu przystąpili uczniowie z dwunastu szkół.

Aleksandra Jażdżewska zajęła czwarte miejsce, natomiast Anna Drelich piąte. Drużynowo uczennice zdobyły puchar dla szkoły zajmując drugie miejsce.