Nawigacja

Mapa

Witamy!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

 

Wtorek 22.01.2019

SZANOWNI RODZICE!

Prosimy o przekazanie 1%  podatku na rzecz szkoły. Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze zostaną w całości wykorzystane na potrzeby dzieci w naszej placówce.

Pit-37 w  poz. 137 -nr KRS  0000105271

z dopiskiem  w poz. 139 „Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie”

DZIĘKUJEMY!

Zebranie z rodzicami

 

19.12.2018  - godz. 16:00

liczba odwiedzin: 113650

 

Serdecznie witamy na stronie 

Szkoły Podstawowej w Zwierzynie.

 

 

Jesteśmy dumni!

  Sukcesy historyczne  

Sukces naszej uczennicy

Dagmara Skiba z klasy VII w dniach 7-9 czerwca reprezentowała województwo lubuskie w Warszawie na centralnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego, 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej". W etapie centralnym wzięło udział 38 uczniów z całej Polski. Przez dwa dni zmierzyli się w 5 konkurencjach: barwa i broń, eksponat muzealny,  geografia militarna, literatura i sztuka, budowle i miejsca. Ostatecznie Dagmara zajęła 19 miejsce w Polsce. Otrzymała medal od Klubu Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari, cenne nagrody i gratulacje od ministra edukacji pana R. Kopcia. Gala wręczenia nagród odbyła się w Galerii Porczyńskich na Placu Bankowym w Warszawie. Dzień wcześniej uczestnicy wraz z opiekunami złożyli kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Dagmarę do konkursu przygotowała pani Magdalena Szurko Kiona, która podziękowania odebrała z rąk ministra 8 czerwca w Belwederze.

                                    Gratulujemy sukcesu

 

W IX Turnieju Historycznym SZARE SZEREGI zorganizowanym przez oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie wystartowało 56 drużyn z województw zachodniopomorskiego i lubuskiego. Po 5 emocjonujących rundach zwyciężyła drużyna Wyrewolwerowanych Rewolwerowców ze Zwierzyna w składzie: Dagmara Skiba, Tomasz Kruszyna i Filip Sęk pod kierunkiem p. Magdaleny Szurko-Kiony. II miejsce zajęli Alianci ze Szczecina, III miejsce dla Wizytatorów z Choszczna. 
W dotychczasowych sześciu startach drużyny ze Zwierzyna zwyciężyły pięć razy, raz zajmując drugie miejsce.

 

                                                                                                                                                                                                      Brawo

"Wokół symboli narodowych"

     10 listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie "Wokół symboli narodowych", którego organizatorem jest szczeciński oddział IPN. W dwóch kategoriach wiekowych do konkursu przystąpili uczniowie klasy I i klas III. Test, z którym musieli się zmierzyć dotyczył znajomości symboli narodowych i zagadnień z historii Polski oraz umiejętności rozpoznawania postaci historycznych. Po sprawdzeniu wszystkich prac komisja wyłoniła zwycięzców. W pierwszej kategorii wiekowej najlepsze okazały się Zuzanna Hałoń i Lena Antoszewska, natomiast w II kategorii wiekowej I miejsce zajęła Ewa Romanowska,    II- Lilianna Neumann, III- Amelia Rymszewicz. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Magdalena Szurko-Kiona. Prace wraz z protokołem zostaną wysłane do Szczecina i tam porównane z wynikami dzieci z innych szkół. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ich wychowawcom i rodzicom.

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa
    ul. Strzelecka 4
    66-542 Zwierzyn
  • (95) 761-72-97

Galeria zdjęć